top of page

spolupráce a zakázková výroba

Máte nápad na produkt? Navrhneme vám ho podle vašich představ a to tak,  aby byl co nejjednodušeji vyrobitelný a praktický. 

Nabízíme návrh a výrobu produktu či celé kolekce. Od 3D vizualizace, přes modely, formy, první ukázkové vzorky a zajistíme výrobu, ať už je to 1 nebo 1000 kusů. 
Nabízíme také výrobu reklamních předmětů z porcelánu, či dárkové předměty pro firemní klienty na míru atd.

reference

mmnt

Mmnt je značka vyrábějící exkluzivní vonné svíčky, která věří, že poctivé řemeslné zpracování, odpovědně získávané materiály a citlivý design jsou tou nejlepší cestou, jak dát věcem smysl. Chce, aby jejich produkty mohly sloužit opravdu dlouho. Za značkou Mmnt stojí Ewa Farna.

Výroba nádob / 2022 / mmntshop.cz

Metok

Hrnky na míru pro Ca-phe & more a jejich kavárnu a květinový ateliér Metok. Hrnky o třech velikostech (espresso, cappuccino, laté) s autorskými květinovými ilustracemi od malířky Kateřiny Blahákové. 

 

Od návrhu po realizaci / 2021 / Metok

Biorythme

Dózičky na míru pro výrobce přírodní kosmetiky Biorythme.

Biorythme je 100% přírodní kosmetika, vegetariánská a bez konzervantů. Z naší spolupráce vznikla exkluzivní limitovaná edice krému s pěti esenciálními oleji v elegantní porcelánové dózičce a s přírodním prvkem dubového dřeva na víčku.

Tuto speciální edici jsme vytvořili přesně pro ty, kteří sdílí filosofii ekologicky šetrného životního stylu, zajímá je, kde a jak celý produkt vznikl. Dózy byly vyrobeny ručně z přírodních materiálů, bez zbytečných plastů a tak, aby dóza mohla sloužit i nadále třeba celý život.

Od návrhu po realizaci / 2017 / biorythme.cz

Katy Paty

Návrh porcelánových objímek a doplňkových svítidel pro firmu Katy Paty - výrobce barevných porcelánových vypínačů a svítidel.