top of page

porcelán na zakázku a spolupráce

Máte nápad na produkt, nebo chcete mít originální nádobí třeba do vaší kavárny či restaurace? Navrhneme Vám jej na míru podle vašich představ a firemní filozofie.

Nabízíme návrh a výrobu originálního produktu či celé kolekce. Od 3D vizualizace, přes modely, formy, první ukázkové vzorky a zajistíme výrobu, ať už je to 1 nebo 1000 kusů. 
Vyrobíme Vám třeba nádobí, speciální pieces pro fine dinning, interiérové doplňky, reklamní předměty z porcelánu, dárky pro firemní klienty atd.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám přiblížíme postup spolupráce, zkonzultujeme váš nápad, a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku. Doba výroby je individuální dle charakteru a náročnosti zakázky. U vývoje zcela nového produktu je to ale až několik měsíců, proto platí, čím dříve se nám ozvete, tím lépe.
 

reference

mmnt

Mmnt je značka vyrábějící exkluzivní vonné svíčky, která věří, že poctivé řemeslné zpracování, odpovědně získávané materiály a citlivý design jsou tou nejlepší cestou, jak dát věcem smysl. Chce, aby jejich produkty mohly sloužit opravdu dlouho. Za značkou Mmnt stojí Ewa Farna.

Výroba nádob / 2022 / mmntshop.cz

Metok cafe

Hrnky na míru pro Ca-phe & more a jejich kavárnu a květinový ateliér Metok. Hrnky o třech velikostech (espresso, cappuccino, laté) s autorskými květinovými ilustracemi od malířky Kateřiny Blahákové. 

 

Od návrhu po realizaci / 2021 / Metok

Biorythme

Dózičky na míru pro výrobce přírodní kosmetiky Biorythme.

Biorythme je 100% přírodní kosmetika, vegetariánská a bez konzervantů. Z naší spolupráce vznikla exkluzivní limitovaná edice krému s pěti esenciálními oleji v elegantní porcelánové dózičce a s přírodním prvkem dubového dřeva na víčku.

Tuto speciální edici jsme vytvořili přesně pro ty, kteří sdílí filosofii ekologicky šetrného životního stylu, zajímá je, kde a jak celý produkt vznikl. Dózy byly vyrobeny ručně z přírodních materiálů, bez zbytečných plastů a tak, aby dóza mohla sloužit i nadále třeba celý život.

Od návrhu po realizaci / 2017 / biorythme.cz

Katy Paty

Návrh porcelánových objímek a doplňkových svítidel pro firmu Katy Paty - výrobce barevných porcelánových vypínačů a svítidel.