top of page
3D ruční sochařství

Porcelán na zakázku a spolupráce

Máte nápad na produkt, nebo chcete mít originální nádobí třeba do vaší kavárny či restaurace? Navrhneme Vám jej na míru podle vašich představ a firemní filozofie.

Nabízíme návrh a výrobu originálního produktu či celé kolekce. Od 3D vizualizace, přes modely, formy, první ukázkové vzorky a zajistíme výrobu, ať už je to 1 nebo 1000 kusů. 
Vyrobíme Vám třeba nádobí, speciální pieces pro fine dinning, interiérové doplňky, reklamní předměty z porcelánu, dárky pro firemní klienty atd.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám přiblížíme postup spolupráce, zkonzultujeme váš nápad, a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku. Doba výroby je individuální dle charakteru a náročnosti zakázky. U vývoje zcela nového produktu je to ale až několik měsíců, proto platí, čím dříve se nám ozvete, tím lépe, protože kapacity máme omezené.
 

Kalkulace

Návrh designu

Vývoj produktu

Výroba

Kotva zakázková výroba info

Podrobnosti o zakázkové výrobě 

Projekty na míru jsou vždy naprostým originálem pro jejich majitele. Při zakázkové výrobě totiž zohledňujeme všechny potřeby zákazníka, jeho filozofii, potřeby na praktičnost, rozpočet, ale zároveň musí být produkt vždy precizní a kvalitní, a musíme se s ním i my do určité míry ztotožnit. Nabízíme návrh a výrobu originálního produktu či celé kolekce. Od 3D vizualizace, přes modely, formy, první ukázkové vzorky a zajistíme výrobu, ať už je to 1 nebo 1000 kusů. Vyrobíme Vám třeba nádobí, speciální kusy pro fine dining, interiérové doplňky, reklamní předměty z porcelánu, dárky pro firemní klienty atd. Vyrobíme cokoliv, co nám technologie, kapacity a naše přesvědčení dovolí.

K celému projektu vždy přistupujeme velmi osobně a snažíme se vyjít zadavateli co nejvíce vstříc; hledáme tak nejrůznější cesty, jak vymyslet prostě dokonalý produkt. Naši zákazníci jsou ti, které zajímá jak a za jakých podmínek jejich produkt vzniká.


 

MATERIÁLY

Pokud není nutná externí výroba, tak vše vyrábíme u nás v pražské nebo plzeňské dílně. Používáme ověřené materiály - tvrdý karlovarský porcelán nebo tzv. měkký porcelán s kvalitními glazurami, které máme atestované pro styk s potravinami. Vyrábíme i z kameniny a nebráníme se i jakýmkoliv jiným materiálům, které vždy volíme také v návaznosti na charakteru projektu a na jeho potřeby. Na potisky a dekorace používáme většinou technologii vtavení do glazury, takže vaše logo či jakýkoliv dekor nesmyje ani myčka v náročném gastro provozu. 

Umíme vyrobit nebo případně zajistit i komponenty z jiných materiálů jako je sklo, dřevo, kámen, kov, papír, ad. Součástí zakázky může být i návrh a produkce dárkového balení.


 

DOBA VÝROBY

Délka výroby je vždy individuální dle charakteru projektu a naší současné kapacitě. Pokud se ale jedná o vývoj zcela nového produktu, délka bude minimálně 3 měsíce. 


 

CENA

Cena je také vždy individuální v závislosti na náročnosti, počtu kusů, technologii, materiálech apod. Určitě se ale vždy pokusíme zohlednit Váš budget a podle něj už produkt navrhovat. Neváhejte se na nás obrátit, rádi si s vámi dáme schůzku, zkonzultujeme Váš nápad a připravíme vám nezávaznou individuální cenovou kalkulaci.


 

JAK TO PŘESNĚ PROBÍHÁ

Jak probíhá celý proces zakázkové výroby, kolik může stát, pro koho je a na co se připravit, jsme podrobně sepsali a věnujte tomu, prosím, pozornost zde v článku:

Reference

Kavárna Ráno

Personalizované hrnky Swallow uzpůsobené velikostem a požadavkům nové bratislavské kavárny Ráno a vyražené jejich logo. 

 

Realizace / 2024 / Kavárna Ráno

mmnt

Mmnt je značka vyrábějící exkluzivní vonné svíčky, která věří, že poctivé řemeslné zpracování, odpovědně získávané materiály a citlivý design jsou tou nejlepší cestou, jak dát věcem smysl. Chce, aby jejich produkty mohly sloužit opravdu dlouho. Za značkou Mmnt stojí Ewa Farna.

Výroba / design by KABO / 2022 / mmntshop.cz

Metok cafe

Hrnky na míru pro Ca-phe & more a jejich kavárnu a květinový ateliér Metok. Hrnky o třech velikostech (espresso, cappuccino, laté) s autorskými květinovými ilustracemi od malířky Kateřiny Blahákové. 

 

Od návrhu po realizaci / 2021 / Metok